Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Що в годиннику є тахіметр

Наручний годинник сьогодні - це не тільки прилад для визначення часу, але і стильний аксесуар. Багато сучасні годинник є багатофункціональними і оснащені великою кількістю різноманітних можливостей. Наприклад, деякі моделі кварцових і механічних годинників мають вбудовану тахіметричну шкалу.

Потрібно оцінити годинник? Це можна зробити в VIPGOLD онлайн. Наш ломбард здійснює так само викуп годинників на взаємовигідних умовах.

Для чого потрібна шкала тахіметра

Шкала тахіметра є рисочки, нанесені по колу циферблата. Найчастіше вони знаходяться на зовнішній стороні і не закриті склом.

Шкала виконує такі функції:

  1. Визначення швидкості руху.
  2. Розрахунок кількості виконаних дій за певний проміжок часу.

У деяких моделях годин стрілка тахіметра і шкала розташовані безпосередньо на самому циферблаті, тобто під склом. Місце розташування ніяк не впливає на функціональність тахіметра і точність визначення їм потрібних показників.

Для визначення швидкості руху, застосовуючи тахіметричну шкалу в годинниках, необхідно знати точні показники того, яку відстань подолано за певний часовий проміжок. Обчислюється даний показник при використанні навігатора або смартфона з наявністю такої функції.

Що необхідно враховувати при використанні тахіметра

Щоб вимір корисних властивостей було точним, необхідно:

  • Ретельно стежити за точністю вимірювань потрібних показників;
  • Вивчити інструкцію з використання тахіметра для конкретної моделі годин.

Як користуватися тахіметричною шкалою

Використання такої шкали частіше за все не викликає складнощів. Достатньо лише запустити стрілку механізму, натиснувши певну кнопку на годиннику. У різних моделях годин процес запуску тахіметра може відрізнятися. Після того, як пройдено один кілометр дистанції, варто натиснути на кнопку, що зупиняє стрілку. Після цього можна визначити швидкість руху. Дуже важливо точно вимірювати пройдену відстань. Найменша похибка у вимірі призведе до неточності результату.

За допомогою тахіметричної шкали також можна розрахувати кількість вчинених дій за одиницю часу (наприклад, за годину). Для цього необхідно запустити прилад на початку процесу, і відключити його по закінченню. Цифра на безеле, біля якої зупинився вимірювальний прилад, відобразить кількість дій за одиницю часу.

Безкоштовна оцінка
Годинників, ювелірних виробів, антикваріату і діамантів. Заповніть форму і ми надішлемо вам вартість протягом дня
Корисні статті та поради
Як правильно носити годинник
18.06.2021

При носінні наручних годинників слід орієнтуватися на власні смаки і зручність. Головне - вони не повинні заважати вільному руху руки. 

Читати детальніше
Найдорожчі годинники, що продаються на женевському аукціоні
06.07.2021

«Only Watch» - відомий аукціон Швейцарії. Він славиться тим, що гроші, отримані при торгах, надходять в різні благодійні фонди світу. 

Читати детальніше
Ювелірні прикраси з емаллю - яскраве свято кожен день
11.08.2021

Якщо вам набридли строгі прикраси в класичному стилі і хочеться придбати щось нове, відмінне від інших ювелірних прикрас, тоді варто звернути увагу на вироби з декоративною емаллю.

Читати детальніше
Omega Speedmaster Moonwatch Professional - елітний годинник з золотого сплаву canopus gold
04.08.2021

Відомий бренд «Omega» постійно дивує своїх шанувальників, які прекрасно розуміють, що моделі компанії виробляються на довгі століття. 

Читати детальніше