Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Як правильно носити годинник

При носінні наручних годинників слід орієнтуватися на власні смаки і зручність. Головне - вони не повинні заважати вільному руху руки. Наступні рекомендації дозволять глибше заглянути в цю проблему, вони будуть цікаві кожному власнику наручних хронографів.

Відвідавши сайт ломбарду VIPGOLD, яким здійснюється скупка годинників, можна не тільки купити унікальний аксесуар б/у в ідеальному зовнішньому і технічному стані за вигідною ціною, але і отримати безкоштовну консультацію фахівця.

Правила етикету

Відповідно до етикету, люди повинні носити годинник на тій руці, яка є «не робоча» Тобто, для правшів це буде ліва рука. І ось чому:

  • зручність при механічному заводі;
  • менший знос корпусу і ремінця;
  • комфорт при використанні.

Однак, існують і правила носіння, окремі для представників кожної статі.

Для чоловіків якраз і діє основне правило етикету при носінні годин - надягають їх на не "робочу" руку. Так прийнято у ділових людей. Але, якщо людина бажає підкреслити власну індивідуальність, він може відійти від встановлених правил. Так, багато правші-чоловіки віддають перевагу саме праву руку для носіння годиника, пояснюючи це зручністю і комфортом.

Корпуси сучасних жіночих годинників не передбачають дотримання строгих правил, що дає можливість власницям носити їх на будь-який руці. До того ж, для жінок це, перш за все, аксесуар, який слід надіти в поєднанні з іншими прикрасами - наприклад, браслетами.

Всі аксесуари повинні поєднуватися між собою по дизайну і кольору, не забуваючи про те, що, якщо на одній руці їх надіто занадто багато, то це не додає стилю. Тому, годинник краще носити на руці без прикрас або з їх мінімальною кількістю.

Прикмети

Якщо людина вважає за краще носити годинник на правій руці, то це вказує на його стійкість до стресів і цілеспрямованість. Так говорить одна з найголовніших прикмет. Тільки сильні морально люди надягають їх на правий зап’ясток, незалежно від переважної руки.

Консерватори вибирають для себе наручний годинник з квадратним корпусом, а спокійні, терплячі люди, які віддають перевагу класику, набувають аксесуари круглої форми. Овальні годинник підходять для товариських особистостей, які вміють вести переговори.

Відповідно до етикету, розмір циферблата і у жіночих, і у чоловічих моделей не повинен бути більше ширини зап’ястя. При цьому, за кольором сам механізм і ремінець повинні гармонійно поєднуватися з одягом і загальним стилем людина. Так, з діловим костюмом не варто надягати яскравий модель і тим більше, носити її поверх рукава.

Безкоштовна оцінка
Годинників, ювелірних виробів, антикваріату і діамантів. Заповніть форму і ми надішлемо вам вартість протягом дня
Корисні статті та поради
ТОП найскладніших функцій в наручних годинниках
19.05.2021

Функціональним, зручним в застосуванні аксесуаром, яким щодня користуються мільйони людей, є наручний годинник. Кожна окрема модель має певний набір функцій, що визначає її призначення.

Читати детальніше
Підписка на годинник - BREITLING запускає нову послугу
10.06.2021

Годинники - це функціональний аксесуар, який, крім свого основного призначення, є стильним доповненням образу і підкреслює статус. 

Читати детальніше
Що в годиннику є тахіметр
21.07.2021

Наручний годинник сьогодні - це не тільки прилад для визначення часу, але і стильний аксесуар. 

Читати детальніше
Найдорожчі годинники, що продаються на женевському аукціоні
06.07.2021

«Only Watch» - відомий аукціон Швейцарії. Він славиться тим, що гроші, отримані при торгах, надходять в різні благодійні фонди світу. 

Читати детальніше