Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Ювелірні прикраси з емаллю - яскраве свято кожен день

Якщо вам набридли строгі прикраси в класичному стилі і хочеться придбати щось нове, відмінне від інших ювелірних прикрас, тоді варто звернути увагу на вироби з декоративною емаллю. За допомогою кольорової емалі створюються різноманітні прикраси. Серед безлічі кілець, сережок і підвісок досить виробів, які захоплюють своєю яскравістю і чудовим дизайном, є неординарними і помітними.

Якщо ви хотіли б продати золото в Дніпропетровську - в VIPGOLD можна отримати об’єктивну його оцінку - висновок від фахівця прийде на пошту протягом 24 годин.

Що являє собою ювелірна емаль

Емаль утворена найпростішими речовинами - глиноземом і кремнеземом, а також спеціальними хімічними сполуками для підвищення плавкости складу. А щоб емаль мала певний колір, додають спеціальні барвники. Серед яких оксиди таких хімічних елементів, як нікель, кобальт, свинець, мідь, кадмій. На ювелірний виріб наноситься порошок, який плавиться при високій температурі в спеціальній печі. Виходять скловидні малюнки різного кольору. Емалеві покриття відрізняються стійкістю до дії різних негативних чинників. Їх ділять на два види.

  1. Прозорі емалі. Ними покривають дорогоцінні метали. Золотий виріб, покрите такою емаллю, виглядає благородно і таємниче. Таке покриття за своїм блиску і насиченим відтінкам може конкурувати з дорогоцінними каменями.
  2. Глухі емалі. Зазвичай їх використовують на недорогих сплавах. У цьому випадку метал повністю захований під покриттям, а привабливість прикраси залежить від самої емалі.

Найкраще покривати емаллю золоті вироби, так як при високій температурі вони не деформуються і таке покриття довговічне. Якщо для емалювання використовуються інші метали, то в результаті їх деформації змінюються розміри вироби та емаль поступово може обсипатися.

Техніку емалі часто використовують для створення дитячих прикрас, а також золотих виробів в етнічному та національному стилі. Емаль в цьому випадку робить виріб свіжим, самобутнім і виразним.

Техніка нанесення емалі

Сучасні ювеліри використовують кілька різних технік при роботі з емалевими покриттями, завдяки яким золоті прикраси в класичному стилі перетворюються на справжні шедеври мистецтва.

  • Виїмчастий нанесення емалі. Це найстаріший спосіб. Порошковою емаллю заповнюються спеціальні поглиблення в золотому виробі. Стінки поглиблення зачищаються для кращого проходження світла. Від глибини виїмки залежить відтінок вироби. Глибокі виїмки мають більш насичений колір.
  • Перегородчаста техніка нанесення емалі. Для цього використовують найтоншу золоту дріт, з якої збирається малюнок. Цей малюнок припаюють до виробу, а в поглиблення, які утворилися в результаті цього, поміщається емаль.
  • Ажурна техніка. В цьому випадку виготовляється ажурний металевий малюнок, а подрібнена емаль засипається в просвіти цього мережива.

Не кожен ювелірний майстер може в своїх роботах застосовувати техніку нанесення емалевого покриття. Для цього необхідно бути майстром, і тоді кожна прикраса буде твором мистецтва. Якщо вам чужа смуток, буденність і простота, тоді варто придбати прикраси з емаллю. Вони внесуть в ваш світ яскраві і радісні фарби.

Безкоштовна оцінка
Годинників, ювелірних виробів, антикваріату і діамантів. Заповніть форму і ми надішлемо вам вартість протягом дня
Корисні статті та поради
Що в годиннику є тахіметр
21.07.2021

Наручний годинник сьогодні - це не тільки прилад для визначення часу, але і стильний аксесуар. 

Читати детальніше
Omega Speedmaster Moonwatch Professional - елітний годинник з золотого сплаву canopus gold
04.08.2021

Відомий бренд «Omega» постійно дивує своїх шанувальників, які прекрасно розуміють, що моделі компанії виробляються на довгі століття. 

Читати детальніше
Годинники Rolex «Zenith» Daytona - відкриття вартістю в 3,14 млн дол.
15.09.2021

Зовсім недавно в Гонконгу були проведені торги Sotheby's, де на продаж виставлялися різні моделі годин. Головним їх відкриттям стали унікальні Rolex «Zenith» Daytona. 

Читати детальніше
Каблучка з сапфіром на заручини - яким має бути
05.09.2021

Підготовка до заручини - дуже відповідальне і хвилююча захід, головний атрибут якого - помолвочна каблучка. Вибрати з існуючого безлічі ювелірних прикрас унікальний виріб - завдання не з легких. 

Читати детальніше