Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка годинників

Форма онлайн-оцінки брендових годинників. Для найбільш точної оцінки, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці Ваших годинників.

Об'єктивна оцінка годинників у Києві в режимі онлайн

Елітні брендові годинники – це найелегантніший спосіб підкреслити свій статус, достаток і відмінний смак. Адже подібні аксесуари відрізняються не тільки красивим дизайном, але й бездоганною якістю, точністю, відмінним функціоналом. Ще одна важлива перевага елітного наручного аксесуара – його інвестиційна цінність. Годинники можуть стати хорошою інвестицією, яка при належному догляді практично не втратить в ціні з плином часу, а рідкісні екземпляри можуть стати навіть дорожчими через інтерес колекціонерів.

Якщо ви задумалися про продаж, першим кроком повинна стати оцінка вартості годинника у надійного оцінювача. VIPGold може виконати цю операцію в режимі онлайн.

Онлайн оцінка годинників в ломбарді

VIPGold не тільки ломбард, наша компанія виконує функції широкопрофільного ательє, займаючись оцінкою, купівлею-продажем, а також ремонтом люксових виробів. Ми маємо великий досвід роботи з брендовими аксесуарами, ретельно аналізуємо кожен виріб, щоб оцінити годинник онлайн максимально об'єктивно, враховуючи його стан, колекційну цінність, бренд та інші характеристики.

Ми приймаємо годинники в різному стані:

  • Зі сколами, потьмянілим корпусом.
  • З поламаним механізмом.
  • З дефектами циферблата чи ремінця.

Як проводиться оцінка годинників

  1. Ми пропонуємо клієнту заповнити онлайн-форму на сторiнцi.
  2. У ній необхідно додати чіткі фотографії виробу.
  3. Вказати контактні дані.

На протязi 24 години ми інформуємо клієнта про результати оцінки та пропонуємо адекватну вартість швейцарських годинників з урахуванням їхнього стану, наявного комплекту документів та сертифікату, що підтверджує оригінальність виробу.

Ви зможете дізнатися вартість годинника по фото вже впродовж доби після подачі заявки. Оцінка годинника онлайн на нашому сайті – це максимально простий, зручний і безпечний спосіб дізнатися реальну вартість своїх елітних виробів.

Чому варто обрати наш ломбард

  • Оперативна робота. Максимально швидка оцінка золотих годинників. Ми намагаємося давати відповідь у день звернення. Це означає, що вам не доведеться витрачати свій час на персональні поїздки до оцінювача.
  • Конфіденційність. Ми не передаємо третім особам інформацію про своїх клієнтів і охороняємо приватність особистих даних.
  • Ніяких ризиків. Оцінка швейцарських годинників на нашому сайті проводиться абсолютно безкоштовно, клієнт не зобов'язаний продавати виріб саме нам. Вона дозволяє вам отримати думку фахівця про вартість і стан аксесуара і обдумати його продаж без ризиків.
  • Об'єктивність. В нашій команді працюють досвідчені експерти, оцінка яких завжди відповідає реальній ринковій вартості виробу.

На нашому сайті максимально лояльна і комфортна оцінка годинника в Києві. Ми не витрачаємо дорогоцінний час своїх клієнтів, пропонуючи їм комфортні формати співпраці і кращі ціни!