Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка годинників

Форма онлайн-оцінки брендових годинників. Для найбільш точної оцінки, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці Ваших годинників.

Брендові годинники преміальної якості давно стали одним із головних атрибутів високого статусу і престижу. Такі вироби мають не тільки розкішне зовнішнє оформлення, а й бездоганну якість, розширені функціональні можливості. Проте, з часом навіть найнадійніший годинник може зламатися або просто набриднути. Розумним рішенням в такій ситуації стане продаж виробу. Елітне ательє VIPGOLD здійснює викуп годинників у Києві та Дніпрі, і допоможе вам вигідно позбутися непотрібного аксесуара. Ми спеціалізуємося виключно на аксесуарах єлейної якості, створених відомими світовими брендами, такими як Rolex, Ulysse Nardin, Breguet.

Скупка годинників від VIPGold – це зручний спосіб продати золотий годинник за найкращою ціною, яку можуть запропонувати вам ломбарди!

Оцінка та викуп годинників

VIPGold – це не просто ломбард, ми є широкопрофільним ательє, яке також займається оцінкою і ремонтом елітних виробів. Перш ніж запропонувати клієнтові викуп годинника, ми проводимо ретельний аналіз, щоб сформувати об'єктивну вартість виробу.

Ми приймаємо годинники в різному стані:

  • Зі сколами, потьмянілим корпусом.
  • З поламаним механізмом.
  • З дефектами циферблата чи ремінця.

Як проводиться оцінка

  1. Ми пропонуємо клієнту заповнити онлайн-форму на сайті.
  2. У ній необхідно додати чіткі фотографії виробу.
  3. Вказати контактні дані.

Через 24 години ми інформуємо клієнта про результати оцінки та пропонуємо адекватну вартість на викуп швейцарських годинників з урахуванням їхнього стану, наявного комплекту документів та сертифікату, що підтверджує оригінальність виробу.

Онлайн оцінка годинників у ВіпГолд – це швидко і просто, а головне, набагато вигідніше, ніж у звичайних ломбардах.

Чому варто обрати наш ломбард

  • Оперативна робота. Оцінка годинника в ломбарді займає не більше ніж добу. Ми намагаємося давати відповідь у день звернення. Це означає, що вам не доведеться витрачати свій час на персональні поїздки до оцінювача.
  • Конфіденційність. Ми не передаємо третім особам інформацію про своїх клієнтів і охороняємо приватність особистих даних.
  • Ніяких ризиків. Експертна онлайн-оцінка є окремою послугою, яку ми надаємо безкоштовно. Вона ні до чого не зобов'язує клієнта. Рішення про продаж годинника він приймає після оголошення вартості, і може легко відмовитися від угоди.
  • Об'єктивність. В нашій команді працюють досвідчені експерти, оцінка яких завжди відповідає реальній ринковій вартості виробу.

В нашому ломбарді вас гарантовано чекає скупка годинників у Дніпрі та Києві за найвигіднішими цінами! Придбані нами вироби ремонтуються, реставруються або стають донорами оригінальних деталей для інших аксесуарів. Не дозволяйте якісним брендовим годинникам лежати без діла, якщо вони зламалися або деформувалися! Адже тепер ви можете в режимі онлайн здати в ломбард свої аксесуари!

Викуп годинників у Києві, Дніпрі та інших містах від ВІПГолд – це гарантія безпечної та прозорої угоди для кожного нашого клієнта! Впродовж десяти років ми залишаємося гарантами фінансової стабільності для наших клієнтів.