Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка діамантів

Онлайн форма оцінки діаманту в Дніпрі. Для найбільш точної оцінки, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці представленного виробу.

Кращі умови для оцінки дорогоцінних каменів

Оцінка дорогоцінних каменів в Києві від елітного ательє VIPGold – це найкраще рішення для всіх, хто хоче дізнатися реальну вартість виробів. В нашій команді працюють досвідчені оцінювачі, які уважно вивчають і все характеристики каменю – колір, ограновування, каратність, чистоту, наявність дефектів, і тільки після детального аналізу озвучують оціночну вартість.

Експертна оцінка дорогоцінного каміння – це перший і найважливіший етап, на шляху до вигідного продажу. Тому вкрай важливо звернутися до надійного скупника, який дорожить своєю репутацією і професійно займається цінними виробами. Замовляючи оцінку у нас, ви можете бути на 100% впевнені не тільки в об'єктивності оцінювача, але і в безпеці подальшої угоди викупу.

 Як здійснити оцінку діаманта

  1. Заповніть онлайн форму, доступну на цій сторінці. У ній максимально докладно опишіть діамант, його характеристики, також прикріпіть чіткі фотографії та документи.
  2. Залиште контактні дані.
  3. Зачекайте, поки ми проведемо онлайн-оцінку і зв'яжемося з вами. Це займає не більше ніж 24 години.

Чим докладніше і точніше ви розповісте про діамант, тим точнішою буде його попередня оцінка. На жаль, на фото не завжди можна розглянути дрібні дефекти каменю, тож кінцева ціна може несуттєво відрізнятися від отриманої в режимі онлайн.

Переваги ательє VIPGOLD

Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому не занижуємо ціни, як звичайні ломбарди.

Ми пропонуємо для своїх клієнтів низку переваг:

  • Безкоштовна оцінка. Ви зможете безкоштовно оцінити свої діаманти, заповнивши форму на сторінці.
  • Економія часу. Вам не потрібно їхати до нас в офіс і домовлятися про особисту зустріч. Ви зможете дізнатися ціну каменю і продати діамант, не виходячи з дому.
  • Оперативність. Ми оголошуємо результати оцінки не пізніше, ніж через добу після подачі заявки.
  • Конфіденційність. Ми використовуємо особисті дані клієнта виключно для зв'язку з ним.

Ми працюємо не тільки з окремими каменями, а й готовими прикрасами, в складі яких вони присутні. Якщо ви хочете продати прикрасу, ми озвучимо і її вартість в цілому, і ціну на окремі складові.