Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка ювелірних виробів

Форма онлайн-оцінки ювелірних виробів та золота. Для найбільш точної оцінки, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці представленного виробу.

Елітні ювелірні вироби від світових брендів – це символ заможності, витонченого смаку та успіху. Такі деталі зможуть стати родзинкою вашого образу, додати йому вишуканості та шику. Але найважливіша перевага аксесуарів із золота і дорогоцінних каменів в тому, що з плином часу вони практично не втрачають цінності. Ви завжди можете здати їх у ломбард або спеціалізоване ательє.

Щоб продати золоті прикраси у Києві чи Дніпрі та отримати гідний прибуток, скористайтеся нашою послугою викупу та оцінки.

У яких випадках продають елітні прикраси:

 • Аксесуар застарів або втратив початкову привабливість.
 • З’явилися дефекти чи забруднення.
 • Прикраса просто набридла.
 • Деталі прикраси зламалися.
 • Терміново потрібні гроші.

Вирішили продати золоті прикраси, але не знаєте їхню вартість? Рекомендуємо вам скористатися нашою послугою онлайн-оцінки!

Як вигідно продати золото

Мрієте продати золото за гідною ціною? Насамперед знайдіть надійного партнера, який забезпечить чесні, прозорі та безпечні умови угоди. На першому етапі такої співпраці ви зможете дізнатися об'єктивну ринкову вартість свого виробу.

Скупка ювелірних виробів – один із головних напрямків нашої роботи. Ми пропонуємо своїм клієнтам провести оцінку швидко і без зайвих зусиль в режимі онлайн, а потім прийняти рішення про продаж.

Як проходить оцінка ювелірних прикрас у VIPGOLD

 1. Заповніть спеціальну форму на сторінці, в якій потрібно вказати всі характеристики прикраси, її стан.
 2. Залиште контактну інформацію, щоб ми могли з вами зв'язатися.
 3. Прикріпіть до форми фотографії брендових виробів, зроблені з різного ракурсу.
 4. Отримайте експертну оцінку впродовж доби та дізнайтеся вартість.

Переваги співпраці з нами

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо найбільш зручні та безпечні умови співпраці:

 • Оцінка ювелірних виробів проводиться безкоштовно і в режимі онлайн.
 • Досвід і професіоналізм наших оцінювачів дозволяє визначати реальну вартість навіть для ювелірних виробів з комбінованими металами та камінням.
 • Ви отримуєте результати оцінки впродовж 24 годин після заповнення форми.
 • Ми гарантуємо нерозголошення особистої інформації клієнтів.

Існує декілька варіантів, куди можна продати свої старі золоті прикраси. Багато наших клієнтів, перш ніж почати працювати з нами, зверталися у звичайні ломбарди. Але, як показує практика, вони пропонують занижену ціну прикрас і рідко здатні провести професійну оцінку.

VIPGold – це багатопрофільне ательє, що спеціалізується на предметах розкоші, а не фінансова компанія, тому ми можемо гарантувати компетентність результатів своєї оцінки. Також ми пропонуємо більш вигідні для клієнта ціни на прикраси, незалежно від того, в якому стані вони знаходяться.

Ще однією важливою перевагою роботи з нами є економія вашого часу. Якщо вас влаштувала наша оцінна вартість, ви можете відправити брендові вироби для викупу поштою.

Що ми скуповуємо:

 1. Брухт дорогоцінних металів.
 2. Браслети.
 3. Сережки.
 4. Підвіски, намиста.
 5. Каблучки.

Якщо ви хочете продати золото у Києві на найкращих умовах, у VIPGOLD вам гарантована безпечна  і прибуткова скупка без зайвого клопоту. Просто заповніть форму на сайті, а вже через добу ви зможете дізнатися ціну своїх брендових прикрас! Оцінка ювелірних прикрас є окремою безкоштовною послугою і ні до чого вас не зобов'язує.

Ми гарантуємо нерозголошення будь-яких особистих даних клієнта, об'єктивність у визначенні вартості виробу і безпечне проведення скупки.