Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка ювелірних виробів

Форма онлайн-оцінки ювелірних виробів та прикрас. Для найбільш точної оцінки, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці представленного виробу.

Брендові ювелірні вироби, створені кращими майстрами світу – це найкращий спосіб підкреслити свій статус і відмінний смак. Але елітні ювелірні прикраси – це не тільки гарний аксесуар, але й дуже вигідна інвестиція, адже прикраси з золота і дорогоцінних каменів практично не втрачають в ціні з плином часу. А на нашому сайті ви зможете оцінити ювелірні вироби і продати їх з максимальною вигодою!

На сайті VIPGold – найпростіша і об'єктивна оцінка ювелірних виробів в Києві – заповніть форму на сторінці і переконайтеся в цьому самі!

У яких випадках продають елітні прикраси:

 • Прикраса втратило свою початкову красу або застаріло.
 • З'явилися дефекти, зламалися деталі вироби.
 • Ви вирішили оновити свою колекцію і позбутися обридлих прикрас.
 • Форс-мажорні обставини.

Незалежно від причини, перед тим як прийняти рішення про продаж, необхідна оцінка ювелірних прикрас, яка дозволить дізнатися їхню об'єктивну вартість. Ми розробили зручну форму онлайн-оцінки, яка дозволить зробити це швидко, комфортно і абсолютно безкоштовно.

Як вигідно оцінити ювелірні вироби

Оцінка – це найважливіший етап на шляху здійснення угоди про продаж цінностей, адже саме він показує, чи можна довіряти скупникові. Ми дорожимо своєю репутацією і не женемося за короткостроковою вигодою, тому уважно вивчаємо кожен виріб, аналізуємо його стан, матеріал, бренд, щоб сформулювати для клієнта максимально прозору і об'єктивну оціночну вартість.

Наша послуга онлайн оцінки безкоштовна і не зобов'язує вас до жодних подальших дій. Ми зможете дізнатися ціну і обдумано прийняти рішення, якщо ві бажаєте здати золото власноруч.

Як проходить оцінка ювелірних прикрас у VIPGOLD

 1. Заповніть спеціальну форму на сторінці, в якій потрібно вказати всі характеристики прикраси, її стан.
 2. Залиште контактну інформацію, щоб ми могли з вами зв'язатися.
 3. Прикріпіть до форми фотографії брендових виробів, зроблені з різного ракурсу.
 4. Отримайте експертну оцінку впродовж доби та дізнайтеся вартість.

Оцінка ювелірних прикрас буде виконана впродовж доби, після чого наші фахівці зв'яжуться з вами і повідомлять свою ціну.

Переваги співпраці з нами

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо найбільш зручні та безпечні умови співпраці:

 • Оцінка ювелірних виробів проводиться безкоштовно і в режимі онлайн.
 • Досвід і професіоналізм наших оцінювачів дозволяє визначати реальну вартість навіть для ювелірних виробів з комбінованими металами та камінням.
 • Ви отримуєте результати оцінки впродовж 24 годин після заповнення форми.
 • Ми гарантуємо нерозголошення особистої інформації клієнтів.

На цій сторінці ви можете оцінити такі брендові ювелірні прикраси як сережки, кільця, підвіски, браслети, а також лом дорогоцінних металів.

Ми спеціалізуємося на роботі з предметами розкоші і зможемо гідно оцінити брендові вироби преміальної якості, запропонуємо за них набагато більш вигідну ціну, ніж в звичайному ломбарді. Отримавши результати нашої попередньої оцінки, клієнт матиме змогу обдумати наші пропозиції і прийняти раціональне рішення про продаж своєї цінності без ризиків.

У VIPGold вас гарантовано чекає найбільш об'єктивна і зручна оцінка ювелірних виробів!