Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Онлайн оцінка монет та антикваріату

Форма онлайн-оцінки монет та антикваріату. Для найбільш точної оцінки монет, заповніть усі пункти у заявці та максимально опишіть подробиці виробу

Ательє VIPGold пропонує зручний і сучасний формат оцінки колекційних монет та антикваріату. Якщо ви вирішили здати монети або предмети старовини, насамперед необхідно дізнатися їхню вартість. На нашому сайті ви зможете абсолютно безкоштовно отримати експертну оцінку виробів в режимі онлайн.

Спробуйте оцінити та здати монети у Києві на найвигідніших умовах VIPGOLD прямо зараз! Весь процес не займе багато часу і дозволить не відволікатися від важливих справ.

Як оцінити та  продати цінні монети

Щоб оцінити монету або антикварний предмет, необхідно виконати ряд нескладних дій:

  1. Заповніть форму на цій сторінці, подібно опишіть свій виріб, його характеристики та стан.
  2. Додайте кілька чітких фото, на яких предмет видно з різних сторін.
  3. Залиште дані для зв'язку.

Ми проведемо онлайн-оцінку впродовж доби після заповнення форми, зв'яжемося з вами та оголосимо вартість. Ціна предмета буде залежати від багатьох факторів, серед яких його стан, матеріал, цінність для колекціонування, рідкість, вік. Наші експерти знають реальну ринкову ситуацію і здатні компетентно сформулювати ціну для найрідкісніших експонатів.

Наші переваги

  • Безпечна угода. Ми поважаємо приватність своїх клієнтів, тому всі особисті дані не піддаються розголошенню. Ми використовуємо особисту інформацію виключно для зв'язку з клієнтом.
  • Об'єктивна оцінка монет. Великий досвід і професіоналізм наших фахівців – це гарантія реальної вартості кожного виробу. Ми не занижуємо ціни, на відміну від звичайних ломбардів.
  • Оперативність. Ви зможете дізнатися результати нашої оцінки впродовж доби після заповнення форми та швидко продати монети та інші вироби в Україні.
  • Гідна ціна. У нас ви зможете продати золоті монети за кращою ринковою ціною.
  • Відсутність ризиків. Ви зможете оцінити монети абсолютно безкоштовно. Якщо клієнта не влаштує запропонована нами вартість, він може відмовитися від продажу, нічого не втративши.

Купівля колекційних монет є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності. В колекції нашого елітного ательє можна знайти не лише цінні старовинні монети різних монет, але й незвичайні сучасні екземпляри та колекції, викарбувані невеликими тиражами.

Хочете здати в ломбард у Києві та Дніпрі колекційні монети або антикваріат? Залишайте заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.