Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Продати золоті монети

Скупка антикваріату і золотих монет протягом 60 хвилин за найвигіднішими умовами. Безкоштовна оцінка
  • Здати антикваріат за 1 годину
  • Повна конфіденційність
  • Найкраща пропозиція за вартістю
  • Найвища вартість оцінки
X

Запросити оцінку

Процедура продажу золотих монет

крок 1

Прийти у відділення ломбарду

крок 2

Надати на оцінку Ваші золоті монети

крок 3

Ми озвучуємо вартість та видаємо Вам готівку

Як здати монети в Києві за найвигіднішою ціною?

VIPGold – надійний онлайн ломбард, який за роки роботи довів свою чесність і прозорість. Ми спеціалізуємося на роботі з предметами розкоші і одним з важливих напрямків нашої діяльності є викуп колекційних монет. Наш ломбард працює в Києві і Дніпрі, тут ви зможете продати золоті монети з максимальною вигодою!

5 причин продати монети в Києві на сайті VIPGold

  1. Безпечна угода. Ми гарантуємо повну конфіденційність своїх клієнтів, нерозголошення персональної інформації та прозорість операції з викупу золотих монет. Сотні постійних клієнтів – це відмінне свідчення того, що нам можна довіряти.
  2. Об'єктивна оцінка. Наші фахівці-оцінювачі мають величезний досвід роботи і зможуть об'єктивно оцінити ваші дорогоцінні монети, враховуючи всі характеристики – використовуваний матеріал, вік, стан, рідкість, колекційну цінність. У нас – найкраща ціна на цінні монети.
  3. Економія часу. Перш ніж здати монети в ломбард, ви можете абсолютно безкоштовно отримати оцінку своїх виробів прямо на нашому сайті. Заповнення онлайн форми займе кілька хвилин, а результат ви отримаєте вже протягом доби. З нами не доведеться витрачати час на походи до оцінювачів! При цьому оцінка не зобов'язує вас до подальшої співпраці з нами, а тільки дозволяє ухвалити зважене рішення про продаж.
  4. Швидке рішення. Якщо ви хочете провести операцію якомога швидше, ви звернулися за адресою. У нашому ломбарді ви зможете продати золоті монети в Києві всього за годину. Ми оформимо угоду швидко і без зволікань.
  5. Лояльний валютний курс. Всі готівкові виплати ми робимо за офіційним курсом НБУ, отже, наші клієнти не втрачають гроші на невигідній конвертації, яка може вилитися в дуже істотну суму, коли мова йде про дорогі вироби.

Головна коштовність нашого ломбарду – це репутація! Ми не женемося за дрібними короткостроковими вигодами та пропонуємо своїм клієнтам найпривабливіші умови продажу і турботливий сервіс. З нами продаж цінностей стає простим і безпечним!

Якщо у вас залишилися питання – ви можете зв'язатися з нами за телефоном або в месенджері – ми завжди на зв'язку і готові відповісти на ваші запитання!

 

Надіслати на прорахунок

Відгуки наших клієнтів