Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

продати Діаманти

Скупка прикрас з діамантами протягом 60 хвилин за найвигіднішими умовами. Безкоштовна оцінка
  • Викуп діамантів за 1 годину
  • Повна конфіденційність
  • Найкраща пропозиція за вартістю
  • Виплата готівки по курсу НБУ
X

Запросити оцінку

Процедура викупу діамантів в Україні

крок 1

Прийти у відділення ломбарду

крок 2

Надати на оцінку Ваші діаманти

крок 3

Ми озвучуємо вартість та видаємо Вам готівку

Як вигідно продати кільце з діамантом

В елітному ломбарді VIPGold ви зможете вигідно продати свої коштовності, зокрема й діаманти. Наша команда спеціалізується на роботі з преміальними виробами та предметами розкоші, тому зможе гідно оцінити ваш дорогоцінний камінь. Ми пропонуємо найкращі умови, щоб продати діаманти в Києві та Дніпрі.

5 гарантій продати дорогоцінні камені у нас

  1. Гарантія об'єктивної ціни. Наші оцінювачі мають солідний досвід роботи з ювелірними виробами преміального сегменту та зможуть сформулювати об'єктивну оціночну вартість діаманта, з огляду на стан каменю, його колір і чистоту, і що важливо – з аргументацією свого висновку.
  2. Гарантія безпечної угоди. Ми цінуємо свою репутацію, тому уважно ставимося до конфіденційності своїх клієнтів. Якщо ви вирішили продати діамант у нашому ломбарді, можете не хвилюватися про розголошення своєї персональної інформації.
  3. Гарантія вашого комфорту. Якщо ви вирішили продати діамант в Києві, варто спочатку дізнатися його вартість. Ми розробили зручну форму для онлайн-оцінки виробів, яка істотно заощаджує час наших клієнтів. Вам знадобитися всього кілька хвилин, щоб заповнити форму, вказавши основні характеристики діаманта і додавши кілька чітких фотографій. Уже протягом доби ми повідомимо вам попередню оцінку. І ви зможете обміркувати своє рішення про продаж каменю.
  4. Гарантія швидкої угоди. Ми працюємо не перший рік і знаємо, що іноді швидкість продажу коштовностей стає головним критерієм вибору ломбарду. Здійснення угоди в VIPGOLD займає не більше години, при цьому ціна дорогоцінного каменю залишається об'єктивною, ми не намагаємося заробити на форс-мажорних обставинах своїх клієнтів.
  5. Гарантія лояльного курсу. Всі готівкові виплати ми здійснюємо згідно з офіційним курсом НБУ, без переплат за конвертацію та інших надбавок.

З елітним ломбардом VIPGold ви зможете здати діаманти в Україні максимально вигідно і комфортно. Ми хочемо, щоб співпраця з нами стала позитивним досвідом для наших клієнтів, тому не тільки гарантуємо вигідні ціни, а й дбаємо про клієнтський сервіс. Ми завжди на зв'язку і з нами комфортно – умови угоди прозорі і зрозумілі, а наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що вас хвилюють.

 

Надіслати на прорахунок

Відгуки наших клієнтів