Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Продати швейцарський годинник

Скупка швейцарських годинників на протязі 60 хвилин за найвигіднішими умовами. Безкоштовна оцінка
  • Викуп годинника за 1 годину
  • Повна конфіденційність
  • Найкращі умови кредитування
  • Виплата готівки по курсу НБУ
X

Запросити оцінку

Процедура оформлення викупу швейцарських годинників

крок 1

Прийти у відділення ломбарду

крок 2

Оформити кредит і отримати гроші

крок 3

Продовжити договір або викупити швейцарський годинник назад

Ломбард швейцарських годинників VIPGold

Елітний ломбард швейцарських годинників – максимально зручний і безпечний майданчик для тих, хто хоче вигідно продати свої люксові аксесуари. Ми спеціалізуємося на продукції преміального сегменту – топових годинникових брендах, таких як Rolex, Brietling, Omega, Breguet, Ulysse Nardin, Cartier.

Наші професійні оцінювачі зможуть об'єктивно визначити вартість таких виробів, враховуючи не стільки сукупність дорогоцінних матеріалів у їхньому складі, скільки колекційну цінність, престиж, статус моделі. Тут ви зможете продати швейцарський годинник в Києві та Дніпрі з максимальною вигодою.

5 причин продати швейцарський годинник в VIPGold

  1. Гарантія об'єктивної оцінки. Ми ретельно аналізуємо кожен аксесуар і пропонуємо клієнтам кращу ціну з урахуванням стану годинника, цінності матеріалів, колекційного потенціалу. Тут ви зможете здати швейцарський годинник в ломбард за найпривабливішою вартістю.
  2. Онлайн-оцінка. Тепер, щоб продати швейцарський годинник, вам не доведеться витрачати особистий час на походи в ломбард або до оцінювача. Просто заповніть спеціальну форму на сайті, вкажіть основні характеристики і додайте кілька фото виробу, і впродовж доби ми повідомимо оціночну вартість.
  3. Конфіденційність. Ми не розголошуємо персональні дані своїх клієнтів і гарантуємо, що викуп швейцарських годинників буде конфіденційним.
  4. Швидка угода. Ми максимально швидко проводимо процедуру оцінки і скуповуємо годинник, економлячи час своїх клієнтів.
  5. Робота з преміальними брендами. Наш ломбард швейцарських годинників в Києві працює виключно з брендами преміального сегменту і здатний гідно оцінити елітні аксесуари.

VIPGold – кращий спосіб продати швейцарський годинник в Україні

Максимально вигідний викуп швейцарських годинників в Києві і по всій Україні – на сайті ВІПГолд.

Ми викуповуємо як найпопулярніші моделі іменитих брендів, так і рідкісні колекційні зразки, при цьому ціна нашого ломбарду завжди відповідає реальній цінності аксесуара. Скупка швейцарських годинників може бути простою і комфортною справою, без стресу і втрати часу! Скористайтеся нашим сервісом і переконайтеся в цьому самі!