Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Продати ювелірні вироби

Скупка ювелірних виробів протягом 60 хвилин за найвигіднішими умовами. Безкоштовна оцінка
  • Викуп прикрас за 1 годину
  • Повна конфіденційність
  • Найкращі умови кредитування
  • Виплата готівки по курсу НБУ
X

Запросити оцінку

Процедура викупу ювелірних виробів

крок 1

Прийти у відділення ломбарду

крок 2

Оформити кредит і отримати гроші

крок 3

Продовжити дію договору або викупити ювелірні вироби назад

Скупка ювелірних виробів в Києві

VIPGold – елітний ломбард, який спеціалізується на роботі з брендовими ювелірними прикрасами преміального сегменту. Тут ви зможете продати ювелірні вироби в Києві і Дніпрі за найбільш об’єктивною ціною. Ми здійснюємо викуп елітних прикрас таких брендів як Cartier, Chopard, Carrera y Carrera, Bvlgari, Tiffany & Co. та інших іменитих виробників.

5 причин продати ювелірні вироби в VIPGold

  1. Швидкість. Скупка ювелірних прикрас займе не більше 60 хвилин, крім того, ми в максимально стислі терміни виконуємо оцінку коштовностей.
  2. Комфорт і економія часу. Ми намагаємося зробити співпрацю з нашим ломбардом приємним і комфортним, тому розробили зручну форму для онлайн оцінки коштовностей. Все що необхідно зробити – заповнити інформацію про основні характеристики і додати кілька чітких фото прикраси. Протягом доби ми проаналізуємо інформацію і повідомимо, яка об'єктивна ціна вашої прикраси. Щоб продати ювелірні прикраси в Києві, вам не доведеться витрачати час на особисті походи до оцінювачів.
  3. Гарантія об'єктивної ціни. Величезний досвід в оцінці прикрас і спеціалізація на люксових брендах дозволяють нашим спеціалістам в повній мірі оцінити елітну дорогоцінну прикрасу і запропонувати вигідний викуп ювелірних виробів і прикрас, з урахуванням не тільки дорогоцінних матеріалів у їхньому складі, а й художньої, колекційної цінності.
  4. Конфіденційність. Скупка ювелірних виробів у VIPGold відбувається з повним збереженням конфіденційності клієнта. Ми не розголошуємо персональні дані і гарантуємо безпеку угоди з продажу коштовностей.
  5. Актуальний курс НБУ. Всі фінансові операції з валютою здійснюються за офіційним курсом НБУ, ви не втратите в сумі на невигідному обміні.

VIPGOLD дорожить своєю багаторічною репутацією чесного і довіреного партнера з продажу преміальних коштовностей! Ми намагаємося забезпечити для своїх клієнтів лояльні ціни та умови угоди, безпеку і конфіденційність, та робимо все можливе, щоб скупка ювелірних виробів в Києві була комфортною і простою. Скористайтеся нашими послугами і переконайтеся в цьому самостійно!