Замовити
безкоштовну оцінку
Викуп і продаж

Наручних годинників, діамантів,
Ювелірних прикрас і антикваріату

Продати золото

Продати золоті прикраси протягом 60 хвилин за найвигіднішими умовами. Безкоштовна оцінка
  • Продати золото в Києві за 1 годину
  • Повна конфіденційність
  • Найкраща пропозиція за вартістю
  • Виплата готівки по курсу НБУ
X

Запросити оцінку

Процедура викупу золотих прикрас

крок 1

Прийти у відділення ломбарду

крок 2

Надати на оцінку Ваші золоті прикраси

крок 3

Ми озвучуємо вартість та видаємо Вам готівку

Продати золото в Києві і Дніпрі за об'єктивною ціною

Елітний ломбард VIPGold – найкращий майданчик, на якому можна продати золоті прикраси в Києві або Дніпрі. Ми давно працюємо з елітними коштовностями, уважно оцінюємо кожен виріб, щоб запропонувати клієнту об'єктивну оціночну вартість.

5 причин продати золото в VIPGold

  1. Об'єктивна оцінка. Досвідчені й уважні оцінювачі нашого ломбарду уважно вивчають кожний дорогоцінний виріб, пропонуючи за нього максимально об'єктивну оціночну вартість. У нас – найлояльніша скупка золота і адекватна ціна.
  2. Зручний формат онлайн-оцінки. Дізнатися оціночну вартість свого виробу ви зможете, не виходячи з дому. Досить заповнити просту форму, додати кілька чітких фотографій, і найближчим часом ми повідомимо вам результат. З ломбардом ВІПГолд викуп золотих прикрас стає простим і комфортним.
  3. Конфіденційна угода. Ми поважаємо приватність своїх клієнтів, тому не розголошуємо персональні дані, зберігаючи конфіденційність угоди.
  4. Швидкість. Ми гарантуємо не тільки максимально швидку оцінку, а й швидке здійснення угоди. Ви зможете продати золото в Києві впродовж години.
  5. Лояльний курс. Ми не намагаємося отримати додатковий заробіток на валютному курсі, тому всі фінансові операції з валютою відбуваються згідно актуального курсу НБУ. Ви зможете продати золото без зайвих втрат на валюті.

Золото завжди було однією з найбільш універсальних інвестицій. Цей матеріал довів свою стабільну цінність протягом століть і навіть тисячоліть, і не втрачає її і в сучасному світі. Проте, зараз нерідко можна зіткнутися з недобросовісними ломбардами, які під різними приводами занижують реальну вартість виробів під часу продажу золота. Ми працюємо вже не перший рік і розуміємо, що репутація дорожча короткострокової вигоди, тому своїм клієнтам пропонуємо об'єктивні ціни і завжди можемо їх аргументувати. У VIPGOLD Ви зможете продати золото в Києві з максимальною вигодою і комфортом.

Щоб продати золото максимально швидко в Києві – зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом – зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або пишіть в месенджер.

 

Надіслати на прорахунок

Відгуки наших клієнтів